UKRINFORM о LOFT-ZONE

UKRINFORM о LOFT-ZONE

UKRINFORM о LOFT-ZONE

      UKRINFORM о LOFT-ZONE – Виробнича майстерня «LOFT-ZONE» спеціалізується на виготовленні ексклюзивних предметів інтер’єру, використовуючи матеріали високої якості і новітні технології проектування.

Вся команда «LOFT-ZONE» хоче надавати своїм клієнтам найширший асортимент стильного сучасних меблів на будь-який смак і допомогти втілити найсміливіші дизайнерські фантазії.

Хочемо поділитися з вами нашими прекрасними новинками.

Барні стільці в стилі LOFT

Хороший вибір як для модного закладу так і для сучасної кухні. Останнім часом на території України широко поширилися закладу, чия внутрішня обстановка нагадує приміщення старих підприємств. Оскільки цеху являють собою скупчення конструкцій з заліза, тематичні ресторани і кафе вибирають для себе меблі з металу. Стільці в стилі лофт, які можна купити у нас за прийнятною ціною, стануть родзинкою концептуального бару. Їх унікальний дизайн і мінімалістичний екстер’єр зроблять новий бар популярним місцем серед молоді, яка розбирається в трендах.

Стіл в стилі LOFT

Якісний стіл – мрія кожної людини, який бажає створити приміщення з особливою обстановкою. Він повинен володіти: надійністю, міцністю, універсальними зовнішніми даними.

Всі ці достоїнства втілює такі меблі, як стіл в стилі лофт.

Лофт давно перестав бути лише частиною промислових цехів в старих заводах. Сьогодні це популярна стильова тенденція, яка прагне до того, щоб створений простір мало якомога більш сучасний вигляд. Проте, потреба стилізації залишилася, тому часто можна зустріти комбінацію новітніх технологій з ретро-об’єктами. Ці причини роблять стіл лофт ідеальним варіантом для офісу. Так, наприклад, індустріальна парта стане зручним робочим місцем, на поверхні якого вистачить простору для комп’ютера, а також інших необхідних канцелярського приладдя. Ми даємо можливість купити стіл в стилі лофт в Києві і будь-якому іншому місті країни.

Прагнучи відійти від загальноприйнятих канонів і застарілих кліше, людина готова кардинально змінити інтер’єр будинку. Вищезгаданий стиль знаходиться в тренді вже багато років і кожен господар прагне розбавити домашню обстановку чимось новим. Органічним варіантом, в якому компоненти доповнюють один одного, є поєднання елементів лофт і еко. Залізо і дерево під взаємовигідній комбінації – це рішення будь-якого інтер’єрного питання. Раціональним доповненням стильової картини буде стіл loft.

У нашому асортименті є столи, кожен з яких має свою функцію:

• Консоль – це незамінна стійка підставка для телевізора та іншої техніки.

• Письмовий стіл підійде для домашнього кабінету або іншого робочого простору.

• Комплект з міні-столика і стільця – компактне рішення для економії вільного місця в квартирі.

• Журнальний стіл припаде до душі людям, які звикли мати під рукою улюблену книгу або модний журнал.

• Чайний столик додасть затишку теплої сімейної обстановці.

• Обідній стіл в стилі лофт придатний для розміщення в кухні або квартирі-студії.

Наша мета – виготовляти гідні вироби, які допоможуть втілити будь-яку дизайнерську думку.

Філософія компании «LOFT-ZONE»

Надаті нашим Клієнтам широкий асортимент стильного, СУЧАСНИХ меблів на будь-який смак для втілення найсмілівішіх дизайнерських фантазій. Виробнича майстерня «LOFT-ZONE» спеціалізується на віготовленні ексклюзивних предметів інтер’єру, вікорістовуючі матеріали вісокої якості и новітні технології проектування.

https://www.ukrinform.ua/rubric-other_news/2254312-mebli-v-stili-loft-vid-loftzone.html

Читайте также: UKRINFORM о LOFT-ZONE